تاریخ: ۱۶:۰۹ :: ۱۳۹۸/۱۰/۲۹

فرقان: به گزارش خبرگزاری فارس، حمیدرضا محمدی مدیرکل امور کارگزاران سازمان حج و زیارت گفت: نتایج آزمون‌های طرح ارتقای کارگزاران حج تمتع ۹۹، اعلام و از طریق سامانه جامع کارگزاران از امروز در دسترس شرکت‌کنندگان آزمون قرار می‌گیرد. محمدی افزود: شرکت کنندگان در آزمون می‌توانند از منوی فراخوان‌های آزمون، نتیجه آزمون مرتبط با خود را مشاهده کنند. […]

به گزارش خبرگزاری فارس، حمیدرضا محمدی مدیرکل امور کارگزاران سازمان حج و زیارت گفت: نتایج آزمون‌های طرح ارتقای کارگزاران حج تمتع ۹۹، اعلام و از طریق سامانه جامع کارگزاران از امروز در دسترس شرکت‌کنندگان آزمون قرار می‌گیرد.

محمدی افزود: شرکت کنندگان در آزمون می‌توانند از منوی فراخوان‌های آزمون، نتیجه آزمون مرتبط با خود را مشاهده کنند. افرادی که حداقل ۳۰ درصد نمره آزمون (۶۰۰ از ۲۰۰۰) را کسب کرده باشند برای مصاحبه حضوری دعوت می‌شوند.

وی ادامه داد: برای سال جاری براساس آسیب شناسی صورت پذیرفته و پیشنهاد ارائه شده به منظور تاثیرگذاری نتیجه مصاحبه و تجارب قبلی و ارزشیابی متقاضیان مقرر شد حدنصاب نمره آزمون ۳۰ درصد تعیین تا پس از حاصل جمع با سایر شاخص ها، پذیرفته شدگان نهایی با لحاظ جمیع شاخص‌ها تعیین و اعلام شوند.

مدیرکل امور کارگزاران سازمان حج و زیارت خاطرنشان کرد: مصاحبه حضوری پذیرفته شدگان در اسرع وقت و حداکثر تا دهم بهمن ماه، براساس برنامه زمانبندی توسط دفاتر حج و زیارت استانها انجام خواهد شد، لذا لازم است آن دسته از افرادی که جزء پذیرفته شدگان هستند آمادگی لازم را داشته باشند.

وی یادآور شد: بر اساس آئین نامه اجرایی کاروان حج تمتع، متقاضی می‌بایست حداقل ۵۰ درصد امتیاز هر موضوع و حداقل ۶۰ درصد از مجموع امتیازات جدول احراز صلاحیت‌های حرفه ای و تخصصی را که در مصاحبه حضوری مشخص می‌شود، کسب کند.

 آزمون ارتقای کارگزاران حج ۹۹ ساعت ۱۴ روز جمعه ۱۳ دی ماه ۹۸ با حضور ۳ هزار و ۹۶۵ نفر از کارگزاران حج و با مشارکت دفاتر حج و زیارت استان ها به صورت همزمان در تمامی حوزه‌های امتحانی سراسر کشور برگزار شد.

انتهای پیام/