تاریخ: ۱۱:۳۲ :: ۱۳۹۸/۱۰/۳۰

فرقان: به گزارش خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام و المسلمین محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، طی حکمی آقایان محمدحسین رجبی‌دوانی، ایمان عطارزاده، اسماعیل سلطانی، محمدعلی مرادیان و مرتضی شعبان‌زاده را به‌عنوان هیأت مدیره شرکت چاپ و نشر بین‌الملل منصوب کرد. اعضای هیات مدیره جدید شرکت چاپ و نشر بین‌الملل ضمن تقدیر از فعالیت‌های هیات‌ مدیره پیشین و حسن میرکریمی، […]

به گزارش خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام و المسلمین محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، طی حکمی آقایان محمدحسین رجبی‌دوانی، ایمان عطارزاده، اسماعیل سلطانی، محمدعلی مرادیان و مرتضی شعبان‌زاده را به‌عنوان هیأت مدیره شرکت چاپ و نشر بین‌الملل منصوب کرد.

اعضای هیات مدیره جدید شرکت چاپ و نشر بین‌الملل ضمن تقدیر از فعالیت‌های هیات‌ مدیره پیشین و حسن میرکریمی، مدیرعامل قبلی این شرکت، دکتر محمدحسین رجبی دوانی را به‌عنوان رئیس هیأت‌ مدیره و اسماعیل سلطانی را به‌عنوان مدیرعامل انتخاب کردند.

اسماعیل سلطانی دانش‌آموخته کارشناسی ارشد مدیریت استراتژیک و دارای مدرک دکتری مدیریت است. وی پیش از این، مدیریت انتشارات مؤسسه ایمان ماندگار را بر عهده داشت و در سوابق فرهنگی‌اش فعالیت‌های زیر به چشم می‌خورد:

مدیرمسئول انتشارات واژه‌پرداز؛
مدیر انتشارات ایمان ماندگار (مرکز حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله حق‌شناس و حضرت آیت‌الله جاودان)؛
مسئول انتشارات مؤسسه صراط مستقیم (مرکز حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله تحریری)؛
مدیر انتشارات مؤسسه البهجه (مرکز حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله محمدتقی بهجت)؛
مدیر هنری و تولید آثار حضرت آیت‌الله محمدتقی مدرسی؛
مدیر هنری و نشر کنگره بین‌المللی امام سجاد علیه‌السلام؛
تهیه‌کننده و مشاور کتاب در برنامه‌های تلویزیونی؛
مشاور پژوهشگاه راهبردی مجمع تشخیص مصلحت نظام و عضو شورای آینده‌پژوهی؛
عضو کارگروه کتاب معاونت اجتماعی شهرداری تهران؛
مدیر تولید مستند عاشورای منا و سفیر منا.

گفتنی است شرکت چاپ و نشر بین‌الملل وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی در اوایل دهه شصت تأسیس شد. این شرکت طی دوران فعالیت خود، به چاپ و انتشار آثار دینی اهتمام داشته است و علاوه بر چاپ آثاری به زبان‌های خارجی از نویسندگانی چون علامه طباطبایی، استاد شهید مطهری، شهید بهشتی و دیگر علمای معاصر، چاپ قرآن کریم به زبان‌های انگلیسی، روسی، چینی را در کارنامه خود دارد. همچنین کتاب‌های بسیاری به زبان فارسی در موضوعات فقه و علوم قرآنی، فلسفه و کلام اسلامی، عرفان اسلامی، تاریخ اسلام، سیره و شرح زندگی معصومان، فرهنگ جامع سخنان امامان معصوم(علیهم السلام) و دیگر موضوعات چاپ و منتشر کرده است. فروشگاه کتاب این شرکت نیز به‌عنوان بزرگ‌ترین مرکز عرضه و توزیع کتب دینی در میدان فلسطین تهران فعالیت می‌کند.

انتهای پیام/