تاریخ: ۱۰:۲۸ :: ۱۳۹۹/۰۵/۱۱

فرقان: به گزارش خبرگزاری فارس، سعید غضنفری، مدیرعامل بنیاد دعبل خزاعی در مورد برگزاری مراسم عزاداری ماه محرم و صفر با تاکید بر سخنان مقام معظم رهبری گفت: ما نیز در این بنیاد همچون مردم عزیزمان بار دیگر به ندای ولی امر مسلمین لبیک می‌گوییم. غضنفری افزود: بنیاد دعبل خزاعی به عنوان  مرکز خدمات جامع مداحان […]

به گزارش خبرگزاری فارس، سعید غضنفری، مدیرعامل بنیاد دعبل خزاعی در مورد برگزاری مراسم عزاداری ماه محرم و صفر با تاکید بر سخنان مقام معظم رهبری گفت: ما نیز در این بنیاد همچون مردم عزیزمان بار دیگر به ندای ولی امر مسلمین لبیک می‌گوییم.

غضنفری افزود: بنیاد دعبل خزاعی به عنوان  مرکز خدمات جامع مداحان و ستایشگران کشور تلاش خواهد کرد از طریق شبکه ارتباطی خود با مادحین و ستایشگران در سراسر کشور، زمینه اجرای کامل منویات گران‌بهای رهبری را ایجاد و نسبت به برگزاری عزاداری مسئولانه در سراسر کشور تلاش کند.

مدیرعامل دعبل خزاعی در ادامه گفت: اگرچه دغدغه برگزاری جلسات روضه و منبر در ماه محرم، جزو اساسی‌ترین برنامه‌هاست، اما حفظ جان و ایمنی سلامت هموطنان و مردم عزیز و محبین حضرات معصومین علیهم‌السلام، اولویت اول و آخر تمام ستایشگران و هیاتی‌ها خواهد بود و همچنان مثل ماه‌های گذشته یاری‌گر کادر درمان و مدافعان سلامت کشور خواهیم بود.

وی در پایان افزود: امید داریم با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در مراسم عزاداری و سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (علیه‌السلام)، هرچه زودتر تمام هموطنان و مردم سراسر جهان از شر این ویروس منحوس نجات یابند.

انتهای پیام/